Luksemburgkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rue Pierre Neiertz, Differdange/Déifferdeng, Differdange/Déifferdeng, Esch-sur-Alzette/Esch-Uelzecht, Luxembourg/Lëtzebuerg: 4634

4634

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rue Pierre Neiertz, Differdange/Déifferdeng, Differdange/Déifferdeng, Esch-sur-Alzette/Esch-Uelzecht, Luxembourg/Lëtzebuerg
Zonë 1 :Rue Pierre Neiertz
Qytet :Differdange/Déifferdeng
Rajon 3 :Differdange/Déifferdeng
Rajon 2 :Esch-sur-Alzette/Esch-Uelzecht
Rajon 1 :Luxembourg/Lëtzebuerg
Vend :Luksemburg
Kodi Postar :4634

Informacione të Tjera
Gjuhë :French/German (FR/DE)
Kodi Rajoni :LU-L
gjerësi :49.51758
gjatësi :5.91373
Zona Koha :Europe/Luxembourg
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rue Pierre Neiertz, Differdange/Déifferdeng, Differdange/Déifferdeng, Esch-sur-Alzette/Esch-Uelzecht, Luxembourg/Lëtzebuerg është e vendosur në Luksemburg.Kodi i saj është zip 4634.

Të tjerët u kërkohet në
Rue Pierre Neiertz, Differdange/Déifferdeng, Differdange/Déifferdeng, Esch-sur-Alzette/Esch-Uelzecht, Luxembourg/Lëtzebuerg,4634 ©2014 kodin postar Query