ЛуксембургПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rue Pierre Neiertz, Differdange/Déifferdeng, Differdange/Déifferdeng, Esch-sur-Alzette/Esch-Uelzecht, Luxembourg/Lëtzebuerg: 4634

4634

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rue Pierre Neiertz, Differdange/Déifferdeng, Differdange/Déifferdeng, Esch-sur-Alzette/Esch-Uelzecht, Luxembourg/Lëtzebuerg
Површина 1 :Rue Pierre Neiertz
Град :Differdange/Déifferdeng
Регионот 3 :Differdange/Déifferdeng
Регионот 2 :Esch-sur-Alzette/Esch-Uelzecht
Регионот 1 :Luxembourg/Lëtzebuerg
Земја :Луксембург
Поштенски :4634

Други Информации
Јазик :French/German (FR/DE)
Регионален Код :LU-L
ширина :49.51758
должина :5.91373
Временска Зона :Europe/Luxembourg
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rue Pierre Neiertz, Differdange/Déifferdeng, Differdange/Déifferdeng, Esch-sur-Alzette/Esch-Uelzecht, Luxembourg/Lëtzebuerg се наоѓа во Луксембург. Нејзините поштенски код е 4634.

Другите се е достапен
Rue Pierre Neiertz, Differdange/Déifferdeng, Differdange/Déifferdeng, Esch-sur-Alzette/Esch-Uelzecht, Luxembourg/Lëtzebuerg,4634 ©2014 Поштенски Пребарување