Luksemburgkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Enteschbach, Flebour, Bourscheid/Buerschent, Diekirch/Dikrech, Diekirch/Dikrech: 9378

9378

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Enteschbach, Flebour, Bourscheid/Buerschent, Diekirch/Dikrech, Diekirch/Dikrech
Zonë 1 :Enteschbach
Qytet :Flebour
Rajon 3 :Bourscheid/Buerschent
Rajon 2 :Diekirch/Dikrech
Rajon 1 :Diekirch/Dikrech
Vend :Luksemburg
Kodi Postar :9378

Informacione të Tjera
Gjuhë :French/German (FR/DE)
Kodi Rajoni :LU-D
gjerësi :49.91170
gjatësi :6.11349
Zona Koha :Europe/Luxembourg
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Enteschbach, Flebour, Bourscheid/Buerschent, Diekirch/Dikrech, Diekirch/Dikrech është e vendosur në Luksemburg.Kodi i saj është zip 9378.

Të tjerët u kërkohet në
Enteschbach, Flebour, Bourscheid/Buerschent, Diekirch/Dikrech, Diekirch/Dikrech,9378 ©2014 kodin postar Query