ЛуксембургПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Op der Millen, Bockholtz/Boukels, Goesdorf/Géisdref, Wiltz/Wolz, Diekirch/Dikrech: 9637

9637

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Op der Millen, Bockholtz/Boukels, Goesdorf/Géisdref, Wiltz/Wolz, Diekirch/Dikrech
Површина 1 :Op der Millen
Град :Bockholtz/Boukels
Регионот 3 :Goesdorf/Géisdref
Регионот 2 :Wiltz/Wolz
Регионот 1 :Diekirch/Dikrech
Земја :Луксембург
Поштенски :9637

Други Информации
Јазик :French/German (FR/DE)
Регионален Код :LU-D
ширина :49.92345
должина :6.01798
Временска Зона :Europe/Luxembourg
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Op der Millen, Bockholtz/Boukels, Goesdorf/Géisdref, Wiltz/Wolz, Diekirch/Dikrech се наоѓа во Луксембург. Нејзините поштенски код е 9637.

Другите се е достапен
Op der Millen, Bockholtz/Boukels, Goesdorf/Géisdref, Wiltz/Wolz, Diekirch/Dikrech,9637 ©2014 Поштенски Пребарување