Luksemburgkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Op der Millen, Bockholtz/Boukels, Goesdorf/Géisdref, Wiltz/Wolz, Diekirch/Dikrech: 9637

9637

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Op der Millen, Bockholtz/Boukels, Goesdorf/Géisdref, Wiltz/Wolz, Diekirch/Dikrech
Zonë 1 :Op der Millen
Qytet :Bockholtz/Boukels
Rajon 3 :Goesdorf/Géisdref
Rajon 2 :Wiltz/Wolz
Rajon 1 :Diekirch/Dikrech
Vend :Luksemburg
Kodi Postar :9637

Informacione të Tjera
Gjuhë :French/German (FR/DE)
Kodi Rajoni :LU-D
gjerësi :49.92345
gjatësi :6.01798
Zona Koha :Europe/Luxembourg
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Op der Millen, Bockholtz/Boukels, Goesdorf/Géisdref, Wiltz/Wolz, Diekirch/Dikrech është e vendosur në Luksemburg.Kodi i saj është zip 9637.

Të tjerët u kërkohet në
Op der Millen, Bockholtz/Boukels, Goesdorf/Géisdref, Wiltz/Wolz, Diekirch/Dikrech,9637 ©2014 kodin postar Query