Luksemburgkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rue Woiwer, Differdange/Déifferdeng, Differdange/Déifferdeng, Esch-sur-Alzette/Esch-Uelzecht, Luxembourg/Lëtzebuerg: 4687

4687

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rue Woiwer, Differdange/Déifferdeng, Differdange/Déifferdeng, Esch-sur-Alzette/Esch-Uelzecht, Luxembourg/Lëtzebuerg
Zonë 1 :Rue Woiwer
Qytet :Differdange/Déifferdeng
Rajon 3 :Differdange/Déifferdeng
Rajon 2 :Esch-sur-Alzette/Esch-Uelzecht
Rajon 1 :Luxembourg/Lëtzebuerg
Vend :Luksemburg
Kodi Postar :4687

Informacione të Tjera
Gjuhë :French/German (FR/DE)
Kodi Rajoni :LU-L
gjerësi :49.51945
gjatësi :5.90564
Zona Koha :Europe/Luxembourg
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rue Woiwer, Differdange/Déifferdeng, Differdange/Déifferdeng, Esch-sur-Alzette/Esch-Uelzecht, Luxembourg/Lëtzebuerg është e vendosur në Luksemburg.Kodi i saj është zip 4687.

Të tjerët u kërkohet në
Rue Woiwer, Differdange/Déifferdeng, Differdange/Déifferdeng, Esch-sur-Alzette/Esch-Uelzecht, Luxembourg/Lëtzebuerg,4687 ©2014 kodin postar Query