Luksemburgkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rue du Moulin, Mondorf-les-bains/Munneref, Mondorf-les-Bains/Munneref, Remich/Réimech, Grevenmacher/Gréiwemaacher: 5638

5638

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rue du Moulin, Mondorf-les-bains/Munneref, Mondorf-les-Bains/Munneref, Remich/Réimech, Grevenmacher/Gréiwemaacher
Zonë 1 :Rue du Moulin
Qytet :Mondorf-les-bains/Munneref
Rajon 3 :Mondorf-les-Bains/Munneref
Rajon 2 :Remich/Réimech
Rajon 1 :Grevenmacher/Gréiwemaacher
Vend :Luksemburg
Kodi Postar :5638

Informacione të Tjera
Gjuhë :French/German (FR/DE)
Kodi Rajoni :LU-G
gjerësi :49.50485
gjatësi :6.26652
Zona Koha :Europe/Luxembourg
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rue du Moulin, Mondorf-les-bains/Munneref, Mondorf-les-Bains/Munneref, Remich/Réimech, Grevenmacher/Gréiwemaacher është e vendosur në Luksemburg.Kodi i saj është zip 5638.

Të tjerët u kërkohet në
Rue du Moulin, Mondorf-les-bains/Munneref, Mondorf-les-Bains/Munneref, Remich/Réimech, Grevenmacher/Gréiwemaacher,5638 ©2014 kodin postar Query