Luksemburgkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rue d'Altrier, Colbette, Consdorf/Konsdref, Echternach/Iechternach, Grevenmacher/Gréiwemaacher: 6239

6239

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rue d'Altrier, Colbette, Consdorf/Konsdref, Echternach/Iechternach, Grevenmacher/Gréiwemaacher
Zonë 1 :Rue d'Altrier
Qytet :Colbette
Rajon 3 :Consdorf/Konsdref
Rajon 2 :Echternach/Iechternach
Rajon 1 :Grevenmacher/Gréiwemaacher
Vend :Luksemburg
Kodi Postar :6239

Informacione të Tjera
Gjuhë :French/German (FR/DE)
Kodi Rajoni :LU-G
gjerësi :49.77117
gjatësi :6.30280
Zona Koha :Europe/Luxembourg
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rue d'Altrier, Colbette, Consdorf/Konsdref, Echternach/Iechternach, Grevenmacher/Gréiwemaacher është e vendosur në Luksemburg.Kodi i saj është zip 6239.

Të tjerët u kërkohet në
Rue d'Altrier, Colbette, Consdorf/Konsdref, Echternach/Iechternach, Grevenmacher/Gréiwemaacher,6239 ©2014 kodin postar Query