ЛуксембургПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rue du Chemin de Fer, Oetrange/Éiter, Contern/Konter, Luxembourg/Lëtzebuerg, Luxembourg/Lëtzebuerg: 5351

5351

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rue du Chemin de Fer, Oetrange/Éiter, Contern/Konter, Luxembourg/Lëtzebuerg, Luxembourg/Lëtzebuerg
Површина 1 :Rue du Chemin de Fer
Град :Oetrange/Éiter
Регионот 3 :Contern/Konter
Регионот 2 :Luxembourg/Lëtzebuerg
Регионот 1 :Luxembourg/Lëtzebuerg
Земја :Луксембург
Поштенски :5351

Други Информации
Јазик :French/German (FR/DE)
Регионален Код :LU-L
ширина :49.60273
должина :6.25773
Временска Зона :Europe/Luxembourg
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rue du Chemin de Fer, Oetrange/Éiter, Contern/Konter, Luxembourg/Lëtzebuerg, Luxembourg/Lëtzebuerg се наоѓа во Луксембург. Нејзините поштенски код е 5351.

Другите се е достапен
Rue du Chemin de Fer, Oetrange/Éiter, Contern/Konter, Luxembourg/Lëtzebuerg, Luxembourg/Lëtzebuerg,5351 ©2014 Поштенски Пребарување